Dėvėti kampai | Rumšiškių baldai
Nerandate dominačio daikto? Parašykite mums savo pageidavimus ir mes pasistengsime juos įvykdyti.
Spauskite ČIA
Užklausa / pageidavimas
Uždaryti

Kampai

Rūšiuoti pagal:
 
Turėti kampą namuose ar ofise verta, nes jis neužima daug vietos ir visada ras ją kampe. Tai – labai patogus ir praktiškas baldas, kuris sutalpins keletą svečių ir namų šeimininkus. Naujas kampas gali būti puikus virtuvės ar svetainės akcentas. Kampai tikrai neišėjo iš mados ir jie buvo vertinama senais laikas bei išliko jų populiarumas iki šių dienų.
Kampai tinka statyti bet kuriame kambaryje, virtuvėje ar erdviame hole. Minkštas kampas gali būti tiek odinis, tiek aptrauktas audiniu. Būna, kad kampai turi miegamąją dalį, kuomet jie išsitraukia, išsiskleidžia. Tai – tikrai praktiškas baldas, tinkamas turėti visuose namuose. Mėgsta tokį baldą įsigyti ir įmonių savininkai, kad patogiai laukiamajame sėdėtų klientai ar ofise, jog komfortiškai pailsėtų darbuotojai. Šalia šio baldo visada tiks (kavos) staliukas, ant kurio gali dailiai įsitaisyti nedidelė gėlė vazone, lėkštė su vaisiais, saldainiais ar sausainiais arba Jūsų mylimiausių žurnalų ir šiuo metu skaitomų knygų kolekcija. Rinkitės iš daugybės mūsų siūlomų senovinių bei antikvarinių kampų, kurie parduodami mūsų parduotuvėje.
Pasirinkta prekių: 0
Dovanų kuponas

Prenumeruok naujienlaiškį

Pasiūlymas dizaineriams

Apklausa

Ar norėtumėte, kad Rumšiškių baldų centras dirbtų ir sekmadieniais?:
Rumšiškių baldai" - didžiausia Lietuvoje antikvarinių ir senovinių baldų parduotuvė, kurios moto: „Nauja - tai vėl atrasta sena!". Įmonė susilaukė klientų dėmesio ne tik dėl itin originalios produkcijos, kokybiško darbo bei ilgametės patirties, bet ir dėl bendradarbiavimo bei atsakingo požiūrio į klientą: čia Jums suteikiamos profesionalios konsultacijos klausimais, susijusiais su baldais ir interjeru, bei konsultacijos apie baldų restauravimą.