Dėvėti odiniai baldai ir kampai | Rumšiškių baldai
Nerandate dominačio daikto? Parašykite mums savo pageidavimus ir mes pasistengsime juos įvykdyti.
Spauskite ČIA
Užklausa / pageidavimas
Uždaryti

Odiniai komplektai

Rūšiuoti pagal:
 
„Rumšiskių baldų“ centras siūlo ypač didelį dėvėtų, odinių komplektų asortimentą. Dėvėti odiniai baldai iš visos Europos patenkins ir išrankiausių klientų poreikius. Kokybiški antikvariniai odiniai baldai namuose atrodo labai elegantiškai, prabangiai bei solidžiai. Dažnai derinami prie klasikinio stiliaus, tačiau taip pat tinka pagyvinti ir eklektinio interjero erdves.
Odinių baldų komplektas

Minkštų baldų komplektas, neobaroko stiliaus, XIX a. II p., Anglija.

4490 EUR
Svetainės baldų komplektas

Svetainės baldų komplektas, rokoko II stiliaus, XX a. pr., Olandija.

2990 EUR
Naujas odinių baldų komplektas

Odinių baldų komplektas, naujas, Anglija.

3190 EUR
Naujas minkštų baldų komplektas

Naujas minkštų baldų komplektas, „Chesterfield" stiliaus reprodukcija, Anglija. Su miegamuoju mechanizmu.

2990 EUR
Odinių baldų komplektas

Naujas minkštų baldų komplektas, „Chesterfield" stiliaus reprodukcija, Anglija. Su miegamuoju mechanizmu.

2990 EUR
Odinių baldų komplektas

Odinių baldų komplektas, XX a. vid., Anglija.

2390 EUR 1990 EUR
Odinių baldų komplektas

Odinių baldų komplektas, XX a. vid., Anglija.

2690 EUR
Minkštų baldų komplektas

Minkštų baldų komplektas, neobaroko stiliaus, XX a. I p., Olandija.

1690 EUR
Svetainės baldų komplektas

Svetainės baldų komplektas, rokoko II stiliaus, XX a. pr., Olandija.

2990 EUR 2790 EUR
Odinių baldų komplektas

Svetainės baldų komplektas, baroko stiliaus, XX a. vid., Prancūzija.

5990 EUR 5290 EUR
Odinių baldų komplektas

Svetainės baldų komplektas, , apie 1950 m., Anglija.

2990 EUR
Odinių baldų komplektas

Minkštų baldų komplektas, neobaroko stiliaus, XIX a. II p., Prancūzija.

3762 EUR
Tęsdami bei sekdami senosiomis interjero stilių tradicijomis, siūlome Jums gausų dėvėtų odinių baldų pasirinkimą. Nuo subtiliai dekoruotų rokoko epochos svetainės baldų iki masyvių formų Jugendo stiliaus komplektų. Didžiąją dalį Jums siūlomų minkštų svetainės baldų komplektų sudaro senųjų tradicijų puoselėti, prabangūs, išskirtiniai „Chesterfield“ stiliaus baldų koplektai. Išskirtinis „Chesterfield" bruožas - apmušta sagutėmis, priveržta oda - šio stiliaus baldų gamyboje išlikęs ilgus metus. Pats baldų pavadinimas kilęs iš XVIII a. anglų rašytojo ir diplomato, po tėvo mirties tapusio 4-uoju Česterfildo grafu Filipo Česterfildo (Philipp Chesterfield) pavardės. Be antikvarinių XIX – XX a. pradžios senovinių baldų, pas mus rasite ir šiuolaikinių baldų gamintojų, naudotų, odinių svetainės baldų komplektų, tokių kaip Thomas Lloyd, Em Italija ir kt. Šių garsių pasaulyje baldų gamybos meistrų produkcija taip pat išsiskiria savo nepriekaištinga kokybe, dirbiniams naudojant tik aukščiausios rūšies žaliavas bei medžiagas. Odos žaliava buvo vertinama bei naudojama jau nuo seniausių laikų. Odiniai baldai savo populiarumo viršūnę pasiekia Renesanso laikotarpiu. Tuo metu oda dengtus baldus galima buvo rasti dažno Prancūzijos ar Ispanijos aristokrato namuose, ypač monarchų pilyse. XVI – XVII a. ispanų baldų meistrai bei amatininkai ypač ištobulino odos apdirbimo bei dekoravimo technologijas. Šiuo laikotarpiu išpopuliarėjo odiniai baldai, pakraščiais apkalti dekoratyvinėmis, dažniausiai žalvario metalo, vinutėmis. Odos paruošimas baldų gamybai net iki XVIII a. išlaikė savo senąsias, istorines tradicijas ir dažnai trukdavo daugiau nei metus. Odos apdirbimas buvo ilgas ir sudėtingas darbas. Prieš naudojant, odą išdirbdavo: pašalindavo riebalus iš poodinio sluoksnio, džiovindavo ant žemės poodiniu sluoksniu į viršų, raugindavo ir vėl džiovindavo, tada gramdydavo poodinį sluoksnį, minkštindavo vidinę odos pusę, nuskusdavo plaukus, išlygindavo. Tam reikėdavo ir specialių šiam darbui įrankių. Odą pjaustė geležiniais peiliais, o skuto ir gramdė geležiniais gremžtukais. Nuo XVIII a. atsiranda fabrikinė odinės žaliavos gamyba. Jaučio bei veršio oda buvo dažnai naudojama Prancūzijos karaliaus Liudviko XIV balduose, ožkena – dažna „Chippendale“ bei vėlesnių laikotarpių stilių baldų žaliava. Galvijų oda buvo ypač mėgiama odininkų ir baldų meistrų dėl savo tvirtumo bei lengvesnio apdirbimo. „Rumšiškių baldai“ suteikia Jums unikalią galimybę prisiliesti prie senovės, nes dėvėti odiniai baldai yra surinkti vienoje vietoje. Užsisakykite jau dabar.
Pasirinkta prekių: 0
Dovanų kuponas

Prenumeruok naujienlaiškį

Pasiūlymas dizaineriams

Apklausa

Ar norėtumėte, kad Rumšiškių baldų centras dirbtų ir sekmadieniais?:
Rumšiškių baldai" - didžiausia Lietuvoje antikvarinių ir senovinių baldų parduotuvė, kurios moto: „Nauja - tai vėl atrasta sena!". Įmonė susilaukė klientų dėmesio ne tik dėl itin originalios produkcijos, kokybiško darbo bei ilgametės patirties, bet ir dėl bendradarbiavimo bei atsakingo požiūrio į klientą: čia Jums suteikiamos profesionalios konsultacijos klausimais, susijusiais su baldais ir interjeru, bei konsultacijos apie baldų restauravimą.