Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį

Kiekis
Viso

Krepšelyje yra 0 elementų. Krepšelyje yra 1 elementas.

Prekės viso (su mok.)
Viso pristatymas (su mok.) Bus nustatyta
Viso (su mok.)
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

Informuojame, kad šioje el. parduotuvėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku

Baldų restauravimo paslaugos

Bėgant metams visi baldai - indaujos, stalai ir kėdės, komodos, minkštų baldų komplektai, spintos - praranda savo pradinę išvaizdą, išblunka jų dekoratyviniai elementai, paviršinė danga praranda pirminę išvaizdą, nusilupa inkrustacijos ar aptrupa drožinėta puošyba. Tokiu atveju patyrę meistrai patvirtins - neginčijamai reikalinga restauracija!

Jau daugiau nei 20 metų "Rumšiškių baldų" centre profesionaliai atliekamos baldų restauravimo ir remonto paslaugos. Didelę patirtį turintys meistrai imasi atnaujinti ne tik naujai iš užsienio atvežtus antikvarinius ir senovinius baldus, bet ir vykdo individualius užsakymus - restauruojami klientų baldai. 

"Rumšiškių baldų" dirbtuvėse atliekami įvairūs baldų restauravimo darbai:

  • Medinių baldų paviršiaus atnaujinimas. Gali būti atkuriama originali baldo paviršiaus išvaizda arba suteikiama nauja baldo spalva, atspalvis.
  • Baldų sutvirtinimas. Stabilios ir tvirtos konstrukcijos baldai patikimai tarnaus ilgus metus.
  • Baldų minkštų dalių restauravimas (porolono, spyruoklių, audinio keitimas). Minkštų baldų aptraukimui naudojami nauji kokybiški gobelenai. Audinių spalvos ir raštai parenkami atsižvelgiant į pirminę baldo išvaizdą arba derinami prie kliento namų interjero.
  • Baldų sendinimas. Puikiai savo darbą išmanančio sendinimo meistro prisilietimas baldui suteikia neįtikėtiną autentiškumo įspūdį.  

Internetinėje svetainėje www.rumsiskiubaldai.lt rasite baldus laukiančius restauracijos. Šiems baldams Jūs galite suteikti naują gyvenimą pagal savo skonį.

Neseniai restauruotus ir "Rumšiškių baldų" centre parduodamus baldus rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

Restauravimo darbus atliekame pagal kliento pageidavimus. Atnaujinti ir prie interjero priderinti senoviniai ir antikvariniai baldai gali padėti sukurti unikalią, išskirtinę namų ar biuro aplinką. Štai keletas mūsų restauruotų baldų interjere:

Vienas iš didžiausių antikvarinių baldų prekybos lyderių - „Rumšiškių baldų" centras, jau daugiau nei 20 metų teikia ir profesionalaus baldų restauravimo bei remonto paslaugas. Didelę patirtį turintys meistrai imasi atnaujinti ne tik naujai iš užsienio atvežtus antikvarinius ir senovinius baldus, bet ir vykdo individualius užsakymus - restauruoja klientų baldus. Mūsų centre siūlomų baldų restauravimo bei remonto paslaugų asortimentas - labai platus: profesionaliai atliekame medinių baldų paviršiaus atnaujinimą, atkuriant originalią baldo paviršiaus išvaizdą arba suteikiant naują baldo spalvą bei atspalvį. Taip pat siūlome minkštų baldų dalių atnaujinimo paslaugas - parolono, spyruoklių, audinio pakeitimas. Šiame procese naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos (įvairūs audiniai, užpildai ir kt.). Audinių spalvos ir raštai parenkami atsižvelgiant į pirminę baldo išvaizdą arba derinami prie kliento namų interjero.

Baldai "sensta" kartu su bėgančiu laiku, dažnai juos reikia atnaujinti, patobulinti, suteikti pradinę išvaizdą. Be to, kartais keičiant namų interjerą ir stilių baldas tartum "iškrinta iš konteksto" - nedera spalva, faktūra arba stiliumi. Tarp jų yra ir minkšti baldai - sofos, foteliai, kėdės, minkšti kampai, pufai, kušetės, banketės ir kiti baldai, sukurti komfortabiliam sėdėjimui ar gulėjimui. Jie dažniausiai yra pagaminti iš natūralaus medžio, tačiau dėl laiko tėkmės, kai kurios detalės yra apgadintos, nebetinkamos naudojimui. Galimi du variantai - pakeisti baldus arba juos restauruoti. Baldų restauravimas yra kur kas geresnis variantas.

Netvirta baldo konstrukcija? Ne bėda, „Rumšiškių balduose" dirbantys profesionalūs meistrai atlieka ir kokybišką baldų sutvirtinimą, kad šie Jums tarnautų dar ilgus metus. Tiems, kas domisi interjero madomis, nereikia keičiantinterjero stilių keisti visų baldų - puikiai savo darbą išmanančio sendinimo meistro prisilietimas baldui suteikia neįtikėtiną autentiškumo įspūdį.Sendinti baldai - visuomet namuose dvelkia jaukumu bei šiluma.

Restauratorių darbas visiškai priklauso nuo užsakovo pageidavimų. Iš pradžių išsiaiškinama, kokio rezultato jis tikisi, ir paaiškinama, kokiais būdais bei sąnaudomis to galima pasiekti. Toliau sprendžia pats klientas. Baldų restauravimas - netrumpas procesas, tad čia reikia kantrybės ir atitinkamo nusiteikimo.

Restauruoti baldai (minkšti ir mediniai) - vertingi ir originalūs, jie šildo sielą ir sukuria individualią namų aplinką, todėl mūsų dienomis atsiranda vis daugiau žmonių, seną baldą ne išmetančių, o bandančių „prikelti" naujam gyvenimui. Visgi dažnai su šiuo baldu būna susiję daug prisiminimų, sukeliančių gražius, šiltus jausmus, kartais verčiančius tiesiog nusišypsoti...Restauruoti baldai pritaikomi visuose namuose.